Firma OLIVA TORRAS™ utworzona w 1945 roku w Hiszpanii jest wiodącym producentem szerokiej gamy komponentów metalowych w precyzyjnej obróbce i wykonaniu. Jej rozwój doprowadził do obecnej wielkości zakładu mieszczącego się na powierzchni 20.000 m², gdzie 130 wyspecjalizowanych techników pracuje dostarczając klientom produkty spełniające wysokie wymagania jakościowe.

Galeria

Kontakt

dartech@olivatorras.pl

+48 606 667 199

// czym się zajmujemy

Witamy w firmie DARTECH, importera i wyłącznego dystrybutora OLIVA TORRAS™

Firma OLIVA TORRAS™ utworzona w 1945 roku w Hiszpanii jest wiodącym producentem szerokiej gamy komponentów metalowych w precyzyjnej obróbce i wykonaniu. Jej rozwój doprowadził do obecnej wielkości zakładu mieszczącego się na powierzchni 20.000 m2, gdzie 130 wyspecjalizowanych techników pracuje dostarczając klientom produkty spełniające wysokie wymagania jakościowe.

OLIVA TORRAS™ generuje dodatkowe możliwości dla swoich klientów oferując szeroką gamę rozwiązań dla nowych projektów.

// Doświadczenie. wiedza. profesjonalizm.

Sprawdź naszą jakość

Zastosowanie najnowocześniejszych technologii i sprzętu produkcyjnego stworzyło odpowiednie warunki do powstawania produktów o odpowiedniej jakości wykonania przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości stali, stali nierdzewnej i aluminium w powiązaniu z rozwojem elektrycznych, elektronicznych dziedzin wsparcia projektowego i produkcyjnego gałęzi przemysłu samochodowego,

+
Wsporników
+
pracowników
+
krajów
+
Lat na rynku
// technologia

W NASZEJ PRACY ROBIMY WSZYSTKO Z MYŚLĄ O TWOICH POTRZEBACH

Oferujemy od 2006 roku kompleksowe
rozwiązania dla urządzeń chłodniczych
kontrolujących temperaturę

wsporniki sprężarek klimatyzacji autobusów 20%
wsporniki sprężarek truck 70%
wsporniki pomp hydraulicznych 10%